RU KZ

Бүгін 1 маусым - Балаларды қорғау күніне орай мектепішілік «Достық» лагерінің ашылуымен ұштасты.

Мереке «Достық» лагерінің ашылуымен ұштасты
  Бүгін  1 маусым - Балаларды қорғау күні. Бұл күні кішкентай балақайлар ерекше назарда. Ауыл-аймақ , қалаларда осы күнге арналған түрлі концерттік бағдарламалар, спорттық жарыстар, баланың көңіл- күйін көтеретін шаралар өтеді. Ал «Қалалық көпбейінді қазақ мектеп-гимназиясы» КММ-де бұл мереке  мектепішілік  жазғы «Достық» лагерінің салтанатты ашылуымен  ұштасты. Шараның өтуіне жауапты болған мектепалды даярлық тобының тәрбиешілері шәкірттерінің жыл бойы үйренген өлең, ән және билерін көрермен назарына ұсынды. Салтанатты жиынның қонағы, аудандық ғылыми- әдістемелік кабинеттің меңгерушісі Жанар Ыдырысовна Маликова лагерьде демалушыларға жылы лебізін білдірді. Лагерьде демалатын бастауыш класс оқушылары жазғы демалыстың біраз күнін  мектепте өткізетіндеріне қуануда.
Праздник совпал с открытием летнего лагеря «Достык»
 Сегодня 1 июня-День зашиты детей. В этот день для маленьких героев праздника устраиваются концерты, спортивные соревнования и другие развлекательные программы. А в городской многопрофильной школе- гимназии данный праздник совпал с открытием летнего, школьного  лагеря «Достык». Отвестственными за данное мероприятие были воспитатели детей предшкольной подготовки. Маленькие выпускники предшколы подарили гостям и зрителям мероприятия веселое настроение. Дети пели ,танцевали, читали стихотворения. Слова добрых пожеланий высказала заведующая методическим кабинетом Жанар Ыдырысовна Маликова. Отдыхающие летнего лагеря «Достык» рады, что еще немного будут ходить в школу.

Добавлено: 2-06-2022, 14:10